Rádi bychom vám, našim zákazníkům, zpříjemnili pozdní část léta a začátek podzimu nabídkou svěžích perlivých vín z řady FRESHSECCO z Vinařství Baláž nebo FRIZZANTÉ z Vinařství Sedlák anebo můžete vyzkoušet LEVANDULOVÉHO ŠVIHÁKA či vychutnat další "LETNÍ VÍNA" z naší nabídky. Vína jsou nabízena jako bílá či růžová a ve variantách suché, polosuché či polosladké dle vašich preferencí.

Všechna tato vína jsou navíc standardně nabízena i v cenově zvýhodněné nabídce 6 LAHVÍ (pokud si zakoupíte 6 a více lahví stejného vína dostanete od nás zvýhodněnou cenu).

Dále je v této nabídce zařazen i balíček PERLIVÝCH VÍN, který je rovněž standardně nabízen za zvýhodněnou cenu oproti nákupu jednotlivých vín zařazených do balíčku.

Pokud se chcete jenom lehce osvěžit perlivým letním pitím a neplánujete vypít celou láhev o obsahu 0,75 l, tak pro vás máme alternativu v podobě perlivého vína FRESHSECCO v plechu o obsahu 0,25 l nebo poslední kusy o obsahu 0,5 l z Vinařství Baláž. V nabídce můžete najít bílé polosuché perlivé víno z odrůdy Irsai Oliver nebo Muškát moravský a růžové polosuché perlivé víno z odrůdy Zweigeltrebe. Při koupi 12 a více plechovek 0,25 l stejného vína (6 a více plechovek 0,5l stejného vína) dostanete od nás zvýhodněnou cenu.