POZOR - OMEZENÍ ODESÍLÁNÍ VAŠICH OBJEDNÁVEK V TÝDNU od 10.6. do 14.6. + DOPRAVA ZDARMA - VÍCE INFORMACÍ V BANNERU

Ceny a možnosti úhrady

Ceny
 
Veškeré ceny uvedené u zboží na na našem internetovém obchodu www.palavskavina.cz jsou stanoveny včetně DPH v zákonné výši (v současnosti je DPH u vína stanoveno ve výši 21 %).
 
Uvedené základní ceny u zboží platí pro odběr bez minimální hodnoty nákupu, tedy již od 1 láhve. U vybraných druhů zboží mohou být nabídnuta různá cenová zvýhodnění dle našeho uvážení (např. akce 6 lahví, kdy je při koupi 6 a více lahví stejného zboží poskytnuta zvýhodněná cena).  
Vyhrazujeme si právo ceny zboží a ceny služeb spojených s koupí zboží (např. doprava, uložení, balné, úhrady za zboží) uvedené na e-shopu kdykoliv měnit. Cena zboží a cena služeb spojených s koupí zboží je platná pouze po dobu, kdy je zobrazována v našem internetovém obchodu www.palavskavina.cz.
Ceny zboží nezahrnují ceny dopravy do místa určení a/nebo uložení (např. Uloženka) nebo poplatky za osobní vyzvednutí, které je zákazník povinen hradit samostatně. Ceny produktů rovněž nezahrnují některé náklady spojené s vybranými způsoby úhrad za zboží (viz možnosti plateb, např. úhrada formou dobírky). Dopravné, náklady za uložení, poplatky za osobní vyzvednutí a/nebo náklady spojené s vybranými způsoby úhrad za zboží budou zákazníkovi účtovány podle aktuálních smluvních (cenových) podmínek. Ceny produktů rovněž nezahrnují jakékoliv náklady zákazníků spojené s objednáním (např. náklady spojené s objednáním formou komunikace na dálku (např. telefon, internet) apod.), jakož i jakékoliv náklady spojené s vyzvednutím produktů (např. náklady zákazník na užití auta, veřejné dopravy apod.) dle zvoleného typu dopravy, které si hradí zákazník sám.
V případě technické poruchy na naší straně, zjevně nesprávného stanovení/zobrazení cen zboží či kombinací více slev způsobujících minimální cenu objednávky, resp. způsobující zjevné nesprávné stanovení/zobrazení cen zboží na našem internetovém obchodu, nejsme povinni zboží či službu spojenou s koupí zboží za uvedenou cenu zákazníkovi dodat. A to ani v případě potvrzení objednávky nebo jejího zaplacení.
Možnosti úhrady
 
Úhrady ceny za zboží a případné úhrady ceny za služby spojené s koupí zboží a náklady spojené s vybranými způsoby úhrad za zboží objednaného na našem internetovém obchodu www.palavskavina.cz (dále také jen jako "kupní cena") je možné uskutečnit:
 
  • platební kartou online - prostřednictvím zabezpečené elektronické platební brány KB Smart - portál GoPay (zdarma)
  • bankovním převodem - platba před dodáním (zdarma)
  • hotově na dobírku při dodání kurýrní službou (zpoplatněno a maximální limit částky ve výši 9.999 Kč)
  • hotově na dobírku při osobní odběru (zpoplatněno a maximální limit částky ve výši 9.999 Kč)
 
Platby kartou online
  • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení elektronické platební brány KB Smart (portál GoPay) umožňující bezpečné platby kartou na internetu
  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance (šifrovaný přenos dat prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS)
  • nemáme přístup k údajům o Vaší platební kartě

Přijímáme karty vydané asociací MasterCard Europe International a Visa International (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) umožňující svému držiteli platby online.

V případě platby na dobírku v hotovosti, je kupní cena splatná při převzetí nebo ke dni dodání zboží. Podle zákona o evidenci tržeb jsme  povinni vystavit zákazníkovi účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
V případě bezhotovostní platby je sjednaná kupní cena splatná do 10 kalendářních dnů od uzavření kupní smlouvy. V případě bezhotovostní platby je zákazník povinen uhradit kupní cenu s jednoznačným identifikátorem (variabilním symbol nebo jiný identifikátor) na náš bankovní účet 107-4749250237/0100, který je registrován u správce daně a který je zákazníkovi rovněž sdělen v rámci potvrzení objednávky či ve výzvě k úhradě kupní ceny. K úhradě kupní ceny zákazníkem dochází okamžikem připsání částky kupní ceny v plné výši zde uvedený bankovní účet.

Úhradu kupní ceny v případě bezhotovostní platby nebo platby kartou online je zákazník povinen uskutečnit ještě před dodáním zboží, přičemž tato úhrada se nepovažuje za zálohu ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1 písm. b) občanského zákoníku.

Daňový doklad, který je vystaven až po uhrazení kupní ceny zákazníkem, je zákazníkovi doručen prostřednictvím e-mailové adresy nám sdělené zákazníkem v objednávce nebo je doručen současně se zbožím, popř. je předán při osobním vyzvednutí či předání zboží.

DALŠÍ INFORMACE A PODMÍNKY OHLEDNĚ CEN A PLATEB MOHOU BÝT UVEDENY V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH.