Vánoční nabídka vín

Jako každoročně v době Adventu nesmí v nabídce našeho eshopu chybět nabídka vín na Vánoce a Silvestra. Proto jsme pro vás, naše zákazníky, připravili dva cenově zvýhodněné VÁNOČNÍ BALÍČKY VÍN určené pro zpříjemnění Vašeho adventního času, Vánoc a Nového roku. Vína ve vánočních balíčcích vín STANDARD a EXCLUSIVE byla vybrána tak, abyste si mohli ke každé sváteční chvíli vybrat to správné víno nebo aby každý člen rodiny si mohl vybrat víno dle svých preferencí. Oba vánoční balíčky vín obsahují vína odrůdy RieslingSauvignon k rybě, Pálavu se zbytkovým cukrem k cukroví, červená vína na zimní večery a sekt na Silvestra.

Nová vína v naší nabídce

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA: V souvislosti s novým vydáním Průvodce nejlepšími víny České republiky 2022-2023  jsme pro naše zákazníky připravili exkluzivní nabídku cenově zvýhodněného Balíčku vín TOP 3 Průvodce nejlepší vína ČR, který obsahuje vína z nabízená na našem eshopu zařazená do TOP 3 v jednotlivých odrůdách a kategoriích tohoto průvodce vína. Máte tak možnost ochutnat opravdu jedinečná vína za zvýhodněnou cenu. Vedle vín zařazených do tohoto balíčku máme v nabídce i další vína, která se dostala do TOP 3 nebo získala v hodnocení 90 a více bodů jako např. Sekt rosé 2018 extra brut Vinařství Gala, Ryzlink vlašský 21 Goldhamer II Vinařství Peřina nebo Ryzlink rýnský 2019 Za cihelnou Traditional line Mikrosvín. Vína z balíčku a další vína ohodnocená 85 a více body v průvodci víny najdete v sekci Oceněná vína nebo je lze vyfiltrovat u jednotlivých vinařství.  

Naši nabídku jsme rozšířili o nová vína Vinařství Volařík, konkrétně o vína jejich nejvyšší řady Terroir Ryzlink vlašský 2021 Železná Terroir, Veltlínské zelené 2021 Věstonsko Terroir a Ryzlink rýnský 2020 Purmice Terroir a dále o jedno sladké víno z jejich portfolia Veltlínské zelené 2021 výběr z bobulí Věstonsko.

Rovněž můžete vyzkoušet nová vína z malého rodinného Vinařství Náprava z Nového Šaldorfu u Znojma, konkrétně Dornfelder 2018, polosuché Rulandské šedé 2021 a polosladký Tramín červený 2021.

Dalšími novinkami na našem e-shopu jsou vína z Vinařství Tanzberg, konkrétně Ryzlink vlašský 2019 Železná, Cuvée Maharal 2017 Red Label a Merlot 2017 Black Label a dvě vína z Vinařství Glos, konkrétně Cabernet Moravia 2018 barrique a Syrah 2019.

V polovině prosince bychom ještě měli naši nabídku rozšířit o další červené víno B\V vinařství, konkrétně o André 2019, které zrálo v sudu, a o nová vína Oulehla vinařství (dříve Vinařství Trpělka a Oulehla), konkrétně o Pinot Gris 2021, Veltlínské zelené 2021 Staré keře a červené Cuvée 30, které vzniklo u příležitosti 30. výročí založení Vinařství Trpělka & Oulehla, a to blendováním vín ročníku 2019 z odrůd Frankovka, Pinot Noir, Svatovavřinecké a Merlot.

Nově také můžete vyzkoušet skvělá suchá vína VOC ZnojmoVinařství Thaya, konkrétně Veltlínské zelené 2021 VOC a Sauvignon 2021 VOC. Dalšími novinkami z tohoto vinařství jsou Svatovavřinecké 2020 premium a Veltlínské zelené 2021 Pozdravy z NP Podyjí.

Zde uvedené novinky na e-shopu Pálavská vína doplněné o další informace naleznete rovněž v našem Newsletteru 12/22, který je ke stažení níže.   

S pozdravem,

Eshop Pálavská vína